Weekend za pół ceny w Muzeum Historii Miasta Rzeszowa

Zapraszamy na kolejną edycję akcji Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny do naszego Muzeum!

Po raz pierwszy akcja ma zasięg międzynarodowy – tym bardziej cieszymy się, że możemy wziąć w niej udział. Ze względu na harmonogram pracy, przystąpiliśmy do niej na innych zasadach – w dniu 29 listopada bilety wstępu będą o połowę tańsze, tj.

bilet normalny: 3,50 zł (zamiast 7zł)

bilet ulgowy: 2,50 zł (zamiast 5zł)

W dniu 1 grudnia wstęp do Muzeum będzie bezpłatny.

Do zobaczenia!

We invite you to the next edition of the „POLAND SEE MORE – HALF PRICE WEEKEND” (Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny) to our Museum! For the first time the campaign has an international reach, so we are all the more happy that we can take part in it. Due to our work scheldue, we participate at defferent rules – on November 29, admission tickets price will be reduced by half, i.e.

Normal ticket: 3.50 PLN (instead of 7 PLN)

Reduced ticket: 2.50 PLN (instead of 5 PLN)

On December 1, admission to the Museum will be free.

See you soon!