Kulturalne spotkania dla wszystkich… starszych stażem – Plan na listopad 2021

Najbliższa jesień to ukłon w stronę Seniorów!

Pragniemy zaprosić wszystkich starszych… stażem – na cykl muzealnych wydarzeń w ramach Kulturalnych spotkań.

Czeka na Państwa podróż do dawnego Rzeszowa pełnego tajemnic i miejsc z duszą w Muzeum Historii Miasta Rzeszowa, oparte o wystawy stałe i czasowe – oprowadzenie lub warsztaty rękodzielnicze w Muzeum Etnograficznym im. F. Kotuli oraz interesujące prelekcje tematyczne w Muzeum Okręgowym. Muzealnicy postarają się odpowiedzieć na każde, nawet zawiłe pytanie – mamy jednak na uwadze, że każdy Gość wniesie coś nowego, czego na próżno szukać nawet w naszych archiwach.

Wierzymy, że spędzą Państwo miły czas w otoczeniu reliktów przeszłości, które pozwolą na refleksję i wspomnienia z dawnych lat.

Proponujemy również możliwość uzgodnienia innego terminu dla grup zorganizowanych.

Zapraszamy na dwa spotkania w Muzeum Historii Miasta Rzeszowa:

4.11.2021 r. Czwartek 14:00-15:00

W ramach cyklu: Druga młodość w Rzeszowie – Miasto przyjazne każdemu? Współczesna architektura Rzeszowa.

18.11.2021 r. Czwartek 14:00 -15:00

W ramach cyklu: Druga młodość w Rzeszowie – Moje ulubione miejsce w Rzeszowie… – spotkanie dyskusyjne

Kalendarium wszystkich KULTURALNYCH SPOTKAŃ w Muzeum Okręgowym w Rzeszowie i Oddziałach: Muzeum Etnograficznym im. F. Kotuli oraz Muzeum Historii Miasta Rzeszowa dostępne jest poniżej:

Kulturalne spotkania dla wszystkich… starszych stażem – Plan na październik i listopad 2021