Kulturalne spotkania dla wszystkich… starszych stażem

Najbliższa jesień to ukłon w stronę Seniorów!

Pragniemy zaprosić wszystkich starszych… stażem – na cykl muzealnych wydarzeń w ramach Kulturalnych spotkań.

Czeka na Państwa podróż do dawnego Rzeszowa pełnego tajemnic i miejsc z duszą w Muzeum Historii Miasta Rzeszowa, oparte o wystawy stałe i czasowe – oprowadzenie lub warsztaty rękodzielnicze w Muzeum Etnograficznym im. F. Kotuli oraz interesujące prelekcje tematyczne w Muzeum Okręgowym. Muzealnicy postarają się odpowiedzieć na każde, nawet zawiłe pytanie – mamy jednak na uwadze, że każdy Gość wniesie coś nowego, czego na próżno szukać nawet w naszych archiwach.

Wierzymy, że spędzą Państwo miły czas w otoczeniu reliktów przeszłości, które pozwolą na refleksję i wspomnienia z dawnych lat.

Spotkania będą odbywać się w trzech miejscach: Muzeum Okręgowym w Rzeszowie ul. 3 Maja 19, Oddziale: Muzeum Historii Miasta Rzeszowa ul. Rynek 12 oraz Oddziale: Muzeum Etnograficznym im. F. Kotuli ul. Rynek 6  – szczegółowy program na stronie www.muzeum.rzeszow.pl .

Wstęp na prelekcje w cenie biletu ulgowego.

Wstęp na warsztaty wg cennika danego Oddziału.

Minimalna liczba uczestników wynosi 5.

Proponujemy również możliwość uzgodnienia innego terminu dla grup zorganizowanych. W tym miesiącu zapraszamy do Muzeum Historii Miasta Rzeszowa na:

2.12.2021 r.

Czwartek 14:00

Muzeum Historii Miasta Rzeszowa

Rezerwacje: tel. 17 875-41-99

„Rzeszów i rzeszowianie na przestrzeni wieków”

oprowadzanie po wystawie