I TY MOŻESZ ZOSTAĆ FOTOGRAFEM… W ATELIER EDWARDA JANUSZA

Muzeum Okręgowe w Rzeszowie zaprasza nauczycieli i uczniów na warsztaty poświęcone najsłynniejszemu fotografowi Rzeszowa do budynku głównego przy ul. 3 Maja 19.
Zajęcia przybliżą uczestnikom sylwetkę Edwarda Janusza oraz poszczególnych członków jego rodziny. Natomiast za pomocą przepięknych fotografii wykonanych w jego zakładzie, uczniowie będą mieli możliwość „przeniesienia się w czasie” do przełomu XIX i XX w. Zapewniamy, że ta klimatyczna podróż odkryje przed nimi barwne i jakże inne od dzisiejszego życie mieszkańców dawnego Rzeszowa.
Podczas części warsztatowej każdy z uczestników będzie mógł samodzielnie, w specjalnie do tego celu zaaranżowanym atelier, wykonać zdjęcie oraz je ozdobić.
Z przyjemnością informujemy, że zajęcia w takim kształcie mogły powstać dzięki uprzejmości firmy FUJIFILM, która wypożyczyła Muzeum aparaty FUJFILM Instax Mini 9.

Lekcja skierowana jest do uczniów S.P., kl. II – VIII.

Czas trwania zajęć: 120 min.

Bilety w cenie 15 zł od każdego uczestnika, nauczyciele wstęp bezpłatny.

Zajęcia prosimy rezerwować z przynajmniej tygodniowym wyprzedzeniem, pod następującym numerem telefonu:
(17) 853 52 78.

Muzeum Okręgowe w Rzeszowie, ul. 3 Maja 19