NOC MUZEÓW 2023

Zapraszamy Państwa na kolejną Noc Muzeów. Od godz. 19.00 do północy kilkanaście rzeszowskich instytucji kultury przygotowało na tę okazję specjalny program.
Szczegóły na stronie:
Serdecznie zapraszamy do naszego Muzeum Historii Miasta Rzeszowa, Rynek 12 wejście od ul. Baldachówki. Oprócz stałej wystawy „Sześć wieków Rzeszowa” proponujemy czasową ekspozycję „Edward i Leopoldyna Januszowie. Z dziejów pewnego zakładu fotograficznego”, na której znajdują się fotografie oraz eksponaty związane z pracą tego rzeszowskiego zakładu fotograficznego. Wyjątkowa będzie prezentacja w ten majowy wieczór odrestaurowanego – dzięki Państwa pieniądzom zbieranym podczas ubiegłorocznej Nocy Muzeów – szyldu firmy „E. Janusz” – polecamy!
Ciekawym dodatkiem będzie cykliczny pokaz multimedialny zdjęć starszego i nowszego Rzeszowa, zaś o 20.00 i 22.00 zapraszamy wszystkich chętnych na oprowadzanie po wystawach z muzealnikiem.
Obowiązują bilety wstępu: 2 zł – dochód przeznaczony na konserwację kolejnych eksponatów.