WEEKEND SENIORA Z KULTURĄ

Nasze Muzeum zaprasza do uczestnictwa w ogólnopolskiej akcji „Weekend seniora z kulturą”, które odbędą się w dniach od 29 września do 1 października 2023 roku.

Z tej okazji wszystkie osoby powyżej 60 roku życia będą mogły zwiedzić nasze wystawy stałe i czasowe z 50% zniżką na bilety.

W najbliższą niedzielę 1 października o godz. 12.00 i 13.00  nasz oddział zaprasza na kuratorskie zwiedzanie ekspozycji czyli „W samo południe … z Muzeum Historii Miasta Rzeszowa”.

Zapraszamy także do budynku głównego Muzeum Okręgowego w Rzeszowie przy ul. 3 Maja 19 o godz. 12.00 i 14.00 na kuratorskie oprowadzanie po najnowszej ekspozycji czasowej „Rejsze – Mała Ojczyzna. W kręgu wiary i tradycji żydowskiej”, jak również do Oddziału Etnograficznego o godz. 14.00 na zwiedzanie z przewodnikiem ekspozycji „Na co dzień i od święta”.