„60+kultura” Weekend Seniora z kulturą

Przed nami kolejna edycja akcji MKiDN „60+kultura” Weekend Seniora z kulturą, która odbędzie się w dniach 29-30 września.
Akcja realizowana jest przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego i służy zachęceniu do aktywnego uczestniczenia w życiu kulturalnym, dzięki wykorzystaniu oferty dostępnej w miejscu zamieszkania. W tych dniach seniorzy w całym kraju będą mogli bezpłatnie lub za symboliczną opłatą skorzystać z oferty instytucji kulturalnych.

Zapraszamy zatem seniorów do zwiedzania Muzeum Okręgowego w Rzeszowie oraz jego oddziałów (Muzeum Etnograficznego im. F. Kotuli, Muzeum Historii Miasta Rzeszowa) w dniu 29 września br. w godz. 14:00 – 19:00 za symboliczną kwotę 2,00 zł, zaś w niedzielę 30 września w Muzeum Historii Miasta Rzeszowa wstęp bezpłatny.